Shingeki no Kyojin 進撃の巨人

17. ledna 2015 v 13:19 | Anako |  anime / recenze
Mojí první recenzí na anime nebude žádné jiné než Shingeki no Kyojin, což vás mohlo jistě napadnout. :D Pokud si nejste jisti, jestli vám za ten čas anime stojí, abyste se na něj podívali, tak si tuhle "kratičkouů recenzi rozklikněte! Budete se divit, ale i mně na anime něco zklamalo. A napište, jestli chcete, aby byla každá recenze s nějakým gifem/gify, protože si nejsem vůbec jistá. :D Joy, a nezapomeňte mi také napsat co si myslíte o tomhle stylu psaní recenzí, protože ho asi budu používat na všechny moje recenze, ať už anime, knižní nebo filmové. Ale jestli nebudete se stylem psaní recenzí spokojení, rozhodně mi to napište do komentářů! A teď už dost toho vykecávání, je čas na recenzi! :)


V originále: 進撃の巨人
Žánr: Animovaný / Akční / Drama / Fantasy / Horor
Alt. název: Attack on Titan, AoT, SnK
Typ: TV Série
Věkové omezení: bez omezení
Začátek vysílání: 7.4. 2013
Konec vysílání: 28.9. 2013
Počet dílů: 25

Příběh:
Před sto lety bylo lidstvo téměř na pokraji vyhubení, díky obrům, titánům. Protože se lidé báli o svou existenci, vytvořili tři hradby - Maria, Rose, Sina - a ukryli se za nimi. Titáni během těchto sto let nikdy nezaútočili. Až do teď.
Malý chlapec Eren a jeho nevlastní sestra Mikasa žijí za hradbou Maria. Z minuty na minutu jsou svědky toho, jak je Maria zničena super velkým titánem, který se objevil z ničeho nic. Menší titáni se nahrnuli do města a Eren i Mikasa se stali svědky toho, jak jejich matka byla snězena zaživa jedním z titánů. Eren, Mikasa a jejich přítel Armin se evakuují za hradby Rose, kde se pro místní stávají jen zátěží. Eren slíbí, že pomstí svou matku a celé lidstvo a proto se společně s Mikasou a Arminem přidává do 104. jednotky kadetů, aby mohli vstoupit do průzkumné legie a společně vyhladit největší nepřátele lidstva.
Moje dojmy:
Tak, pokud jste stálými návštěvníky mého blogu, tak vám už aspoň trochu muselo dojít, že já tohle anime miluju. :D :3 /úžasné provedení kresby, zajímavý příběh, hlavní postava není srab (když nepočítám ten začátek :D) a mnoho dalšího. Ale abych tady jen neříkala samé klady anime, je tu pár věcí, které mě na anime teda dvakrát nepotěšili. První je ta, že asi tak ve druhé epizodě je na začátku Erenův otec, který mu něco dává a potom zmizí. Za a, nemáte tušení co se stalo s tím otcem, protože v dalších epizodách už vůbec není a za b, kvůli té věci (nechci vyzrazovat děj :D) se Erenovi něco stane, ale po zbytek epizod není jasné, jak se mu to stalo. To mě opravdu zmátlo, ale jinak anime je prostě úplně Ú.Ž.A.S.N.É. :D Vřele doporučuji a musím přidat ještě nějaké obrázky! :D Moje hodnocení je kladné, takže... 9/10!


Obrázky :
Krásný gif :3

Mikasa

Armin

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kate Černobílá Kate Černobílá | Web | 22. ledna 2015 v 20:31 | Reagovat

Na tohle anime se už dlouho chystám podívat, odevšaď na to slyším jen samou chválu. Jdu si pustit první díl!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama