Den volna místo matematického testu

14. dubna 2015 v 20:59 | Anako |  Anako, ta z masa a kostí
úterý 14.04 2015, 20:46

Určitě jste také zažili ten škodolibý pocit, když jste na den nebo lépe na pár dní odjeli ze školy, třeba na prázdniny s rodinou, a vaši spolužáci ten termín měli psát nějaký hrozně těžký test. Přesně tohle se totiž děje zítra mně.


Zítra jede moje mladší sestřička na měsíc do lázní, protože je často nemocná a tak. A mně naši dovolili jet taky, prostě abych se s ní ještě rozloučila. A protože pojedeme asi čtyři hodiny tam (nepočítám cestu zpátky), vyhnu se škole. V takových případech opravdu miluju tu čtyřhodinovou (a nepohodlnou) jízdu autem.

Ale ve skutečnosti by mě zajímalo, jestli jsem to jenom já, kdo tento pocit zažívá. Nedávno jsem totiž tohle téma probírala s kamarádem a ten mi tvrdil, že ho spíš štve, když musí odjet v termínu, kdy se píšou testy, protože potom to všechno musí dodělávat najednou a musí se toho hromadu nového naučit. Já jsem spíš ten typ žáka, co je rád, když se tomu vyhne teď, potom už neřeší, jestli to bude muset dopisovat nebo se něco ústně naučit (taky podle toho ty známky vypadají).
Pravdou ale je, že jsem opravdu hrozně škodolibá. Vždycky když se mi tahle příležitost cestování naskytne, přeju si, aby jakýkoliv učitel řekl tu slavnou větu: ,,Další hodinu si napíšeme test." Prostě si říkám halelujah. A ano, potom, když odjedu, kontroluji hodinky a říkám si: ,,Jé, oni teď píšou ten hroznej test z toho a toho."

Mě mít za spolužačku musí být příjemné. :D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kate Černobílá Kate Černobílá | Web | 14. dubna 2015 v 21:51 | Reagovat

To jsme podobné, já jsem také vždycky ráda, když se vyhnu testu a je mi jedno, že kvůli tomu budu po škole... Navíc má hlava už má prázdniny, každý den se ploužím do ústavu s hroznou nevolí, doma mě se učit ani nenapadne a písemky zvládám díky tomu, že opisuji od kamarádky :)

2 Elis Kolovrátková Elis Kolovrátková | 22. dubna 2015 v 0:11 | Reagovat

Já už jsem úplně vypla. Ale kvůli zítřejším zkouškám na gymnázium se musím ještě aspoň do čtvrtka šprtat, potom už s učením končím.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama